استفاده از فوم عایق رطوبتی در ترکیه ممنوع اعلام شد

این یک مصالح ساختمانی بسیار رایج است که با موفقیت هم توسط افراد حرفه ای و هم افراد عادی به عنوان درزگیر و حتی چسب مونتاژ استفاده می شود.

فوم عایق رطوبتی همه کاره است این می تواند در همه شرایط آب و هوایی و با تمام مصالح ساختمانی اصلی کار کند به سرعت یخ می زند، در حالی که اندازه آن سه برابر می شود.

سیلندرهای با آن را می توان در مقادیر زیاد و تنوع در هر سوپرمارکت ساختمانی یافت کیفیت و حجم مختلف، در ظروف یکبار مصرف مناسب.

فوم نصب در دو نسخه موجود است: با یک لوله دوز یکبار مصرف و با آداپتور مخصوص که با یک “سرنگ” قابل استفاده مجدد حرفه ای استفاده می شود.

در خود سیلندر یک توده پلیمری در حالت مایع و همچنین یک گاز خاص وجود دارد که تحت فشار است و در حین کار محتویات را به بیرون منتقل می کند “انجماد” یا تبدیل توده پلیمری به فوم جامد پلی یورتان تحت تأثیر رطوبت رخ می دهد.

فوم

بنابراین، دستورالعمل استفاده حتی نشان می دهد که سطح مورد درمان باید با آب پاشیده شود.

پلیمریزاسیون تقریباً بلافاصله اتفاق می افتد نتیجه یک درزگیر متراکم و قوی و عایق حرارتی است.

در این حالت فوم تمام حفره های ممکن در مسیر خود را به طور یکنواخت پر می کند و مازاد آن خارج می شود برای این املاک است که او به سازندگان و حتی ساکنان تابستانی معمولی علاقه داشت.

با کمک آن، می توانید کاملاً با نصب درها، پنجره ها و حتی برخی از مواد تزئینی در حین ساخت و ساز و تعمیر کنار بیایید می تواند قسمت های جداگانه سازه ها را بچسباند، حتی اگر از مواد مختلف باشند.

فوم پلی یورتان فضاهای خالی فناورانه در سقف ها را پر می کند، زهکشی ها و لوله های آب را با آن نصب می کند، حتی به جای سیمان و ماسه معمولی، اتصالات را با آن وصل می کند اتصالات بسیار محکم هستند و علاوه بر این، آنها به طور کامل اجازه نمی دهند سرما، رطوبت و سر و صدا از بیرون وارد محوطه شود.

در ساخت و ساز مدرن، فوم پلی اورتان کاربردهای زیادی پیدا کرده است.

این با موفقیت جایگزین بسیاری از مصالح ساختمانی معمولی می شود که برای انجام این یا آن کار باید با کمانچه دست و پنجه نرم کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.