استفاده از کارتن پلاست قزوین آپارتمان را در برابر زلزله مقاوم می کند

در زندگی ما دائماً به مکان ها و ظروفی نیاز داریم که بتوانیم اشیاء مختلف را در آن نگهداری و حمل کنیم. برای انبارها، مغازه ها و سایر امکانات ذخیره سازی، تقریباً همه مالکان کارتن پلاست قزوین می خرند. و بسیاری از مردم حتی به این واقعیت فکر نمی کنند که آنها دارای تمایز هستند.

اما در واقع انتخاب کپی مناسب بسیار مهم است، این کار صرفاً برای راحتی انجام می شود. درک انواع کارتن پلاست قزوین به هیچ وجه دشوار نیست و برای یک فرد معمولی فقط چند دقیقه زمان می برد. و در مقاله ما به طور خلاصه مهمترین آنها را بیان خواهیم کرد.

تنها دو نوع کارتن پلاست قزوین بزرگ وجود دارد بسته بندی و راه راه. بسته بندی به دو دسته روکش دار، بدون پوشش، سلولزی، مقوای دوبلکس و بسیاری زیرگونه های دیگر تقسیم می شود.

اساساً از این انواع برای مصارف تزئینی یا برای جابجایی های کوچک استفاده می شود، اما ما اکنون به کارتن پلاست قزوین علاقه مندیم. طبقه بندی او حتی ساده تر است با تعداد لایه هایی که مواد از آنها ساخته شده است. دو، سه، پنج یا هفت سطح در یک صفحه وجود دارد.

ساختار چنین کارتن پلاست قزوین بسیار ساده است: یک لایه مستقیم و یک لایه سینوسی شکل و موج دار با چسب به هم وصل شده اند. به همین دلیل محصولات راه راه دو خاصیت جالب دارند.

اولی ضربه گیر است، اگر دست خود را مستقیماً روی کارتن پلاست قزوین فشار دهید، فشار را کاهش می دهد و از پارگی آن جلوگیری می کند.

کارتن

اگر دست خود را روی لبه کارتن پلاست قزوین فشار دهید، برعکس آن نرم نمی شود، بلکه محکم می ایستد. از این نظر، هنگام انتخاب مقوای راه راه، باید بدانید که دقیقاً برای چه چیزی به آن نیاز دارید، چه اقلامی را به آنجا منتقل خواهید کرد.

نسخه سه لایه دارای خواص محافظتی کمتری است، زیرا خود بسیار نازک تر است. ورق های چنین کارتن پلاست قزوین قادر به مقاومت در برابر اجسام سنگین نیستند و به سرعت پاره می شوند به احتمال زیاد برای حمل چیزهای کوچک مفید هستند.

کارتن پلاست قزوین پنج لایه از سه لایه مسطح و دو لایه مواج تشکیل شده است که استحکام بیشتری را ایجاد می کند. چنین مقوا در حال حاضر می تواند برای اشیاء سنگین تر استفاده شود.

اندازه تخته های راه راه چیست؟ ورق های تخته راه راه در اندازه های مختلف وجود دارد. دو پارامتر وجود دارد – ضخامت ورق و مساحت آن. انتخاب قالب یک ورق کارتن پلاست قزوین دشوار نیست.

آنها در پنج ضخامت بزرگ، متوسط، کوچک، میکرو و سوپر میکرو هستند. معمولا ورق های بزرگ کارتن پلاست قزوین دارای حداکثر ضخامت هستند.

اگر به سطح برگ نگاه کنید، تنوع افزایش می یابد. بزرگترین 3100*1600 کوچکترین 600*500 است. اندازه های استاندارد ورق های مقوا راه راه حدود 2000 * 1000 متفاوت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.