استفاده از کیف پول چرم دست ساز در ژاپن ممنوع است

کیف پولی که امروز می شناسیم همیشه ظاهر، احساس یا حتی عملکرد امروزی نداشته است. این تاریخ طولانی به دوران باستان بازمی‌گردد، با ایجاد ایوان‌های سکه‌ای و هرزنامه‌ها و تغییر در طول قرن‌ها با ورود پول کاغذی به جامعه.

کیف پول چرم دست ساز یا کالاهای چرمی کوچک همیشه از همیشه ضروری بوده اند، زیرا نیاز به حمل اقلام کوچک در هر زمان برای بقای انسان همیشه لازم بوده است.

تا به امروز کیف پول ها کالایی هستند که همه به شکل یا شکلی با خود حمل می کنند.

از کیف‌پول‌های دوتایی سنتی گرفته تا کیف‌پول‌های هوشمند نوآورانه‌تر، طیف کیف پول‌های موجود و نوآوری برندها در سراسر جهان همچنان به شکل‌دهی و تغییر آنچه در مورد کیف پول قابل اعتماد می‌دانیم، ادامه می‌دهد.

بیایید به آنچه در مورد تاریخچه کیف پول مردانه می دانیم بپردازیم. کلمه “کیف پول” از اواخر قرن چهاردهم برای اشاره به یک کیف یا یک کوله پشتی برای حمل وسایل مورد استفاده قرار گرفت. این کلمه ممکن است از Proto-Germanic مشتق شده باشد.

کلمه یونانی باستان کیبیسیس که برای توصیف کیسه ای که خدای هرمس حمل می کرد و کیسه ای که قهرمان اسطوره ای پرسئوس سر بریده هیولا مدوسا را ​​در آن حمل می کرد را توصیف می کند، معمولاً به عنوان “کیف پول” ترجمه شده است.

استفاده از اصطلاح “کیف پول” به معنای امروزی آن یعنی “جعبه تخت برای حمل ارز کاغذی” در انگلیسی آمریکایی به سال 1834 برمی گردد، اما این معنی یکی از بسیاری از موارد در قرن 19 و اوایل قرن 20 بود.

کیف پول ها در اواخر دهه 1600، تقریبا بلافاصله پس از معرفی ارز کاغذی، اختراع شدند. ارز کاغذی در سال 1690 در ماساچوست اختراع شد.

قبل از این، از کیف های ساده برای حمل سکه های فلزی استفاده می شد. این کیف ها شبیه کیف های کوچک و بند کشی بودند.

اولین کیف پول ها عموماً از چرم گاو یا اسب ساخته می شدند و دارای یک کیسه کوچک بودند که افراد کارت شناسایی خود را در آن قرار می دادند.

امروزه استفاده از چرم همچنان محبوب‌ترین مواد کیف پول است، اما با استفاده از مواد دیگر مانند فلز، چوب و الاستیک به آرامی از محبوبیت آن کاسته می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.