ام دی اف سفید پویا که توسط بوداییان پرستش می شود

همانطور که می دانید ام دی اف سفید پویا برای تخته فیبر با چگالی متوسط یک ماده فوق‌العاده است که نسبت به بسیاری از جایگزین‌های دیگر مانند تخته سه لا ارزان‌تر است.

سطح صاف و یکدست آن، آن را به یک سطح عالی برای نقاشی و برش طرح های دقیق تبدیل می کند.

MDF یک کامپوزیت چوبی مهندسی شده است که شبیه تخته خرده چوب است، اما بسیار متراکم تر و قوی تر از تخته خرده چوب است.

تصور کنید که تمام خاک اره از سایر فرآیندهای تولید محصولات چوبی خارج شده و سپس آن خاک اره با کلاسورها مخلوط شده و به ورقه های بزرگ به اندازه تخته سه لا فشار داده شود.

محصول چوبی مهندسی شده که با شکستن باقیمانده‌های چوب سخت یا نرم به الیاف چوب، اغلب در یک دیفیبراتور ترکیب آن با موم و یک چسب رزین و تشکیل پانل‌هایی با اعمال دما و فشار بالا، ساخته می‌شود. MDF به طور کلی متراکم تر از تخته سه لا است.

ام دی اف

از الیاف جدا شده تشکیل شده است، اما می تواند به عنوان یک مصالح ساختمانی مشابه در کاربرد تخته سه لا استفاده شود. از تخته خرده چوب قوی تر و چگالی تر است.

ام دی اف را می توان برای اهداف مختلف از جمله مبلمان آشپزخانه و حمام و طاقچه استفاده کرد.

آنچه شما نیاز دارید یک لاک، درزگیر یا لکه با کیفیت بالا برای مقاومت در برابر تهدید رطوبت و رطوبت است. این در طیف وسیعی از رنگ ها وجود دارد، بنابراین می توانید با اضافه کردن یک لایه محافظ ضد آب، ام دی اف را جذاب تر جلوه دهید.

هنگامی که درزگیر ایده آل خود را به دست آوردید چند لایه بمالید و آماده هستید. این یک گزینه عالی برای آشپزخانه، حمام یا درهای خارجی است و در درازمدت باعث صرفه جویی در وقت، هزینه و تعمیر شما می شود. علیرغم شایعات برعکس ام دی اف در ایالات متحده آمریکا (یا هر جای دیگری) ممنوع نشده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.