با استفاده از مایع ظرفشویی کیلویی دیگر ظرف ها نیاز به شستشوی مجدد ندارد

یک ماده ضد باکتری که در برخی مایع ظرفشویی کیلویی استفاده می شود.

در جاهای دیگر مشخص شده است که تریکلوزان مشکلاتی را در تصفیه خانه های فاضلاب ایجاد می کند که به موجب آن می تواند برخی میکروب های پردازش لجن را خراب کند و مقاومت دارویی را در برخی دیگر تقویت کند. آب از سال 2014 حداقل یک ایالت در ایالات متحده تریکلوزان را در مایعات ظرفشویی ممنوع کرده است.

بسیاری از مایعات ظرفشویی حاوی عطر هستند که می تواند باعث درماتیت تماسی تحریک کننده یا آلرژیک شود.

مایع ظرفشویی عمدتاً برای خارج کردن غذا از ظروف و ظروف استفاده شده استفاده می شود. خاک سنگین (ذرات بزرگ غذا) معمولاً قبل از استفاده از ظروف خراشیده می شود. فرمول شوینده می تواند بر اساس استفاده (دستی یا خودکار) متفاوت باشد.

مایع ظرفشویی مخلوط شده با آب در سمت چپ سینک: شستن ظروف دستی معمولاً در غیاب ماشین ظرفشویی زمانی که اقلام بزرگ سخت تمیز کردن وجود دارند یا از طریق ترجیح انجام می شود.

مایع

برخی از مایعات ظرفشویی می توانند به نقره خانگی، ظروف شیشه ای خوب، هر چیزی که دارای ورقه طلا، پلاستیک یکبار مصرف و هر چیز ساخته شده از برنج، برنز، چدن، اسپند، قلع یا چوب باشد آسیب برساند به ویژه هنگامی که با آب داغ و ماشین ظرفشویی ترکیب شود.

هنگام استفاده از مایع ظرفشویی بر روی این گونه اشیاء، شستن آنها با دست در نظر گرفته شده است. شوینده های ظرفشویی دستی از سورفکتانت ها برای ایفای نقش اصلی در تمیز کردن استفاده می کنند.

کاهش کشش سطحی آب ظرفشویی و افزایش حلالیت مخلوط‌های سورفکتانت مدرن باعث می‌شود که آب به سرعت از ظروف در قفسه ظرف خارج شود.

با این حال اکثر مردم همچنین ظروف را با آب خالص می‌شویند تا مطمئن شوند که باقی‌مانده صابون که می‌تواند طعم غذا را تحت تأثیر قرار دهد، از بین برود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.