با پارچه مبلی اصفهان دیگر نیازی به فرش ندارید

انتخاب مبل جدید یا ترمیم مبلمان روکش قدیمی با انتخاب پارچه مبلی اصفهان آغاز می شود. این ماده باید سه معیار اصلی را داشته باشد – کیفیت، ظاهر جذاب و قیمت مقرون به صرفه.

طیف وسیعی از مواد مبلمان با انواع محصولات اشباع شده است، بنابراین هر مشتری می تواند اثاثه یا لوازم داخلی را برای نیازهای فردی انتخاب کند.

خرید پارچه باید با بررسی جوانب مثبت و منفی، امکانات و هدف منسوجات آغاز شود. بسته به جایی که مبل قرار می گیرد – در آشپزخانه یا اتاق نشیمن، باید اثاثه یا لوازم داخلی مناسب را انتخاب کنید.

بسیار خوب است که به عکس های داخلی نگاه کنید، زیرا یک تصویر بصری به تجهیز هماهنگ داخلی کمک می کند.

و اکنون می توانید شروع به ارزیابی کنید که کدام منسوجات مبلمان جای مناسب خود را در اثاثه یا لوازم داخلی مبل جدید، صندلی راحتی یا سایر مبلمان خواهند گرفت.

پارچه

تمام دسته های مواد به بافته، نبافته و چرم طبقه بندی می شوند. تفاوت اصلی در نحوه اعمال شمع بر روی پوشش نهفته است. به عنوان مثال، شنل پارچه مبلی یا ژاکارد با بافتن پرز در تار ساخته می شود. گله یا مخمل مبلمان با چسباندن شمع و پایه تولید می شود.

پارچه های شنیل از الیاف طبیعی و مصنوعی با پیچاندن نخ های ساده و کرکی ساخته می شوند. استفاده از موادی با ساختارهای مختلف به سطح بافتی لطیف می بخشد که در لمس بسیار دلپذیر است.

بادوام ترین نوع پوشش شنل ساخته شده از ویسکوز، پلی استر، پلی پروپیلن و پنبه است.

پارچه اثاثه یا لوازم داخلی با تراکم نخ بالا و بافت پرزدار مشخص می شود. حس های لمسی خوشایند به طور بی عیب و نقصی بر روکش مبل ها و صندلی های راحتی در فضای خانه تاثیر می گذارد.

تفنگ بر اساس مصنوعی از اکریل و پلی استر ساخته شده است که مقاومت در برابر سایش بالا و کاربردی را ارائه می دهد. دو یا سه تایی نخ ها ضخامت های متفاوتی را در یک طرح شطرنجی خاص تشکیل می دهند.

مبل با روکش ملیله ای برای جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید و محو شدن رنگ توصیه نمی شود که نزدیک پنجره قرار گیرد. مبلمان روکش شده با پارچه طبیعی یک انتخاب عالی برای اتاق خواب یا اتاق کودک است .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.