با پوشیدن لباس مجلسی جلو کوتاه پشت بلند اندامی زیبا داشته باشید

یک کد لباسی که خواستار آن هستید لباس مجلسی جلو کوتاه پشت بلند است. مطمئناً یک موقعیت رسمی است که در آن از مهمانان انتظار می‌رود که از نظر لباس و ارائه کلی، تا حد زیادی پیش بروند.

اگر دعوتنامه‌ای دریافت کرده‌اید که در آن «لباس رسمی» یا «لباس شب» زیر کد لباس نوشته شده است به ظرافت و پیچیدگی‌ها با کمی زرق و برق فکر کنید.

لباس مجلسی به طور کلی شامل کراوات و کت و شلوار سفید یا مشکی برای مردان و لباس های رسمی، لباس مجلسی برای زنان است.

این مراسم پر زرق و برق ترین و رسمی ترین مراسم است و به همین دلیل برنامه ریزی یک لباس برای آن دشوار است.

لباس مجلسی را در نظر بگیرید که از طول زانو تا تمام قد متغیر است. طولانی تر نگه داشتن سجاف کمی جذابیت و پیچیدگی را حفظ می کند.

به دنبال پارچه های غنی در رنگ های غنی باشید. رنگ های تیره تر از رنگ های روشن ظاهر رسمی تری دارند. بنابراین رنگ بورگوندی عمیق، سبز زمردی یا آبی سرمه ای را به عنوان جایگزین جالب تری برای مشکی کلاسیک امتحان کنید.

به دنبال بافت و درخشش باشید تا یک پیچ و تاب مدرن‌تر داشته باشید و سبک‌های جذابی مانند شبح پری دریایی را انتخاب کنید. برای الهام گرفتن در هنگام انتخاب آن لباس عالی، به این سبک های لباس رسمی بالا نگاه کنید.

با انتخاب اکسسوری های رسمی برای تکمیل لباس خود، لباس مجلسی خود را تقویت کنید. یک جفت گوشواره به سبک لوستر برای یک شب رسمی زیبا هستند، یا یک کلاچ ساتن می‌تواند هم کاربردی و هم شیک باشد و در عین حال آن کد لباس رسمی را حفظ کند.

لباسی به تن می‌کنید که دارای جزئیات دور یقه است، آن را مورد توجه قرار دهید و یک النگو یا انگشتر با تزئینات کریستالی یا نگینی را انتخاب کنید. اگر لباس یا لباس شما یک رنگ ثابت است، سعی کنید با یک کیف پول یا کلاچ تزئین شده بازی کنید تا کمی بافت به مجموعه خود اضافه کنید.

برای بسیاری از ما، انتخاب لباسی برای یک مراسم رسمی که کد لباس خاصی را مشخص می کند، می تواند دلهره آور باشد. کدهای لباس بسیار متفاوتی وجود دارد و به نظر می رسد بسیاری از آنها با یکدیگر ترکیب می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.