خوردن لوبیا قرمز ارگانیک سبب خواب آلودگی خلبان و به خطر افتادن جان مسافران شد

لوبیا قرمز ارگانیک یک منبع گیاهی عالی از پروتئین است. آنها همچنین سرشار از مواد معدنی مختلف، ویتامین ها، فیبرها، آنتی اکسیدان ها و سایر ترکیبات گیاهی منحصر به فرد هستند.

بنابراین این لوبیا ممکن است به کاهش وزن کمک کند، سلامت روده بزرگ را ارتقا دهد و سطح قند خون را تعدیل کند. با این حال لوبیا چشم بلبلی را باید همیشه خوب پخته خورد. حبوبات خام یا نادرست پخته شده سمی هستند.

لوبیا به طور کلی یک غذای سالم در نظر گرفته می شود. آنها سرشار از پروتئین و فیبر هستند و انواع ویتامین ها و مواد معدنی را فراهم می کنند.

با این حال آنها همچنین حاوی مقداری کربوهیدرات هستند، بنابراین استفاده از آنها در یک رژیم غذایی کتو کم کربوهیدرات و چربی بالا می تواند چالش برانگیز باشد.

بیشتر افرادی که از رژیم کتو استفاده می کنند، هدفشان این است که روزانه 50 گرم یا کمتر از کربوهیدرات کل مصرف کنند یا بیشتر از 25 گرم کربوهیدرات خالص، که تعداد کل کربوهیدرات ها منهای فیبر و الکل های قند است.

این مقاله تعداد کل و خالص کربوهیدرات انواع مختلف لوبیا را بررسی می کند که کدام یک از آنها کتو دوست هستند و برخی از جایگزین های کم کربوهیدرات.

توجه داشته باشید که برای اکثر انواع لوبیا، یک وعده 1/2 فنجان حدود 90 گرم وزن دارد. با این حال، لوبیا سبز بسیار سبک تر است، بنابراین یک وعده 1/2 فنجان تنها حدود 60 گرم وزن دارد.

لوبیا

این جدول مقدار کل و خالص کربوهیدرات را در یک وعده 1/2 فنجان (60 تا 90 گرم) از انواع مختلف لوبیا نشان می دهد.

همانطور که می بینید برخی از لوبیاها می توانند دارای کربوهیدرات نسبتاً بالایی باشند – هم کل و هم خالص در حالی که برخی دیگر دارای تعداد کربوهیدرات بسیار کمتری هستند.

در یک رژیم سخت کتو، بهترین گزینه برای لوبیا این است که لوبیا سبز یا سویا سیاه را انتخاب کنید.

در حالی که لوبیا سبز معمولاً بیشتر شبیه یک سبزی تهیه می شود تا لوبیا، دانه های سویا سیاه جایگزین عالی برای لوبیاهای نشاسته ای دیگر در سوپ ها، لوبیاها، لوبیاهای سرخ شده یا دیگر دستور العمل ها هستند.

با این حال برخی از افراد توصیه می‌کنند از مصرف دانه‌های سویا سیاه در رژیم کتو به دلیل اختلاف نظر پیرامون سویا و اثرات بالقوه آن بر تعادل هورمونی خودداری کنید، اگرچه هیچ نتیجه قطعی در مورد این اثرات بالقوه گرفته نشده است.

صرف نظر از این سویای سیاه دارای تعداد کل و خالص کربوهیدرات پایینی است که به شما در رسیدن به اهدافتان در حین مصرف کتو کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.