خوردن کلوچه فومن کیلویی در مدارس ابتدایی ممنوع شد

این کوکی ها و کلوچه فومن کیلویی کشمشی جو دوسر بسیار نرم، جویدنی و پر از جو و کشمش هستند. حتی بهتر از آن، تهیه آنها با مواد معمولی خانگی، از جمله جو، آرد، کره، شکر قهوه ای، شکر و وانیل آسان است.

این کلوچه فومن ترکیبی عالی از شیرین و شور را برای بهترین های هر دو دنیا فراهم می کنند. آنها با کره قهوه ای، نمک دریایی، عسل و پسته شور بسیار نرم و طعم دهنده هستند.

کوکی های Linzer یک خوراکی محبوب اتریشی است که طعم آن شبیه نان کوتاه بادام است. این دستور غذای شیرینی کوتاه را با مربای تمشک تند ترکیب می کند که شیرینی را متعادل می کند.

کلوچه فومن شکری نه تنها خوشمزه هستند، بلکه تزئین آنها نیز می تواند سرگرم کننده باشد! من دوست دارم با یک چیز ساده مانند پاشیدن چند کریستال شکر زیبا روی آن کار کنم.

کلوچه

از طرف دیگر، می توانید کمی فانتزی کنید و شیرینی های شکری خود را با رویال آیسینگ تزئین کنید. در هر صورت طعم فوق العاده ای خواهند داشت.

Snickerdoodles شبیه کوکی‌های شکری است، زیرا از نظر فنی، به استثنای چند ماده مختلف، همین است.

فواید کلوچه فومن به طعم و مزه ختم نمی شود. اگر کوکی های خود را عاقلانه با خواندن تمام مواد تشکیل دهنده و حقایق تغذیه ای انتخاب کنید، می توانید سلامتی خود را در کنار طعم و لذیذ افزایش دهید.

یکی از مزایای سلامتی کلوچه ها این است که ارزش غذایی بالایی برای بدن ما فراهم می کند. کوکی های گوارشی بهترین میان وعده برای افراد مبتلا به دیابت و چاقی هستند.

محتوای فیبر بالای این کلوچه فومن به ثابت نگه داشتن سطح قند خون بعد از غذا کمک می کند و از افزایش تولید انسولین جلوگیری می کند.

از آنجایی که فیبر همچنین به کنترل سطح کلسترول کمک می کند، ممکن است خطر ابتلا به بیماری قلبی را کاهش دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.