درب ضد سرقت ارزان شیراز که با رطوبت دچار شکستگی می شود

در جامعه امروزی استفاده از درب ضد سرقت ارزان شیراز بیشتر می شود. انتخاب های مختلفی از نظر طراحی، شکل و جنس وجود دارد اما ممکن است بسیاری از افراد فقط از نظر ظاهر یا عملکرد کلی درب های امنیتی را بدانند و اطلاعات بیشتری نداشته باشند.

درب ضد سرقت استیل: درب ضد سرقت استیل باید رایج ترین محصول موجود در بازار باشد و قیمت آن نسبتاً ارزان است، اما ظاهر سخت و دکوراسیون ضعیف است و ادغام آن با سبک طراحی داخلی مدرن دشوار است.

درب ضد سرقت آلیاژ آلومینیوم: جنس آلیاژ آلومینیوم به کار رفته در این نوع درب ضد سرقت با درب و پنجره های معمولی آلیاژ آلومینیوم متفاوت است و دارای سختی بالا و رنگ روشن می باشد.

درب ضد سرقت استیل: درب های ضد سرقت استنلس استیل محکم و بادوام هستند، با امنیت بالاتر و انتخاب های بیشتر در رنگ.

درب ضد سرقت برنجی: درب های مسی ضد سرقت از نظر ضد حریق، ضد زنگ، ضد زنگ، ضد گرد و غبار و عملکرد بسیار خوبی دارند، بنابراین از نظر قیمت نیز گران ترین هستند، در صورت کافی بودن بودجه می توانید استفاده از این محصول را در نظر بگیرید.

درب

انتخاب درب های امنیتی:
1. قبل از هر چیز به دقت توجه کنید که ابعاد بیرونی سازه درب و ابعاد هر قسمت باید مطابق با الزامات نقشه ها باشد.

2. در قسمت نصب قفل، سوراخ قفل باید در مرکز قرار گیرد و در شعاع حداقل 100 میلی متر باید از صفحات فولادی تقویت شده با ضخامت حداقل 3 میلی متر استفاده شود تا از باز کردن قفل توسط سارقان جلوگیری شود. ابزار یا باز کردن قفل از بیرون در.

3. قفل به طور کلی در کنار در نصب می شود و سیلندر قفل نباید بیش از 2 میلی متر از سطح نصب بیرون بزند و به جز سیلندر قفل، سایر قسمت ها نباید در معرض دید قرار گیرند.

4. اسکلت فلزی درب ضد سرقت باید ضد خوردگی باشد و سطح آن صاف و صاف باشد.

5. اگر احساس می‌کنید که پیشنهادات بالا برای تشخیص آن‌قدر حرفه‌ای هستند، ساده‌ترین راه این است که از سازنده بخواهید یک گزارش آزمایشی برای تأیید مواد، فناوری ضد سرقت و زمان واقعی لازم برای شکستن قفل ارائه کند. در عین حال، سعی کنید یک مارک شناخته شده را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.