درب ضد سرقت نئوکلاسیک که طرح های روی آن متحرک است

بسیاری از مشتریان بدون اینکه تفاوت بین درب زرهی و درب ضد سرقت نئوکلاسیک را مشخص کنند به ما مراجعه می کنند در این مقاله سعی می کنیم به زبان ساده به این سوال متداول که گاه می تواند ما را به انتخاب نکردن مناسب ترین گزینه سوق دهد، پاسخ دهیم.
برای این کار مهم‌ترین نکاتی که امنیت هر دری را تامین می‌کند را در نظر می‌گیریم: چارچوب یا نرده، لنگه در، لولاها، سیلندرها و قفل‌ها و البته نوع کلید.
چارچوب دراولین تفاوت بزرگ بین درب زرهی و زرهی، موادی است که قاب یا نرده از آن ساخته شده است.
در حالی که در درهای زرهی چارچوب چوبی است، در درهای زرهی از فولاد ساخته می شود این ضعف آشکار در قاب درهای زرهی باعث می شود که سارق در را راحت تر کنده و باعث می شود پیچ ​​های موجود در قاب جمع شوند و درب فقط با لغزش بسته شود و با یک X ساده باز شود. 
درب
ورق دردر درب زرهی، ورقه مانند چهارچوب از چوب ساخته شده و در قسمت های خاصی با ورق فولادی تقویت شده است این، البته، نقاط ضعف زیادی را به جا می گذارد که کلاهبرداران اغلب از آن آگاه هستند.
درب زرهی آن از فولاد ساخته شده است و تخته های چوبی که آن را پوشانده اند صرفاً جنبه زیبایی دارد.
در بیرون ممکن است شبیه درب مشابهی به نظر برسند، اما از نظر داخلی واضح است که امنیت ارائه شده توسط یک درب زرهی با امنیت ارائه شده توسط درب زرهی قابل مقایسه نیست.
قفل و پیچ و مهرهگاهی اوقات تعداد زیاد قفل ها می تواند ما را به این باور برساند که یک درب بسیار ایمن است، اما چیزی که واقعاً مهم است تعداد قفل ها یا قفل هایی نیست که یک در دارد، بلکه این است که این قفل ها از یکدیگر مستقل هستند در غیر این صورت، دزد فقط باید یکی از پیچ ها را باز کند تا همه بتوانند عقب نشینی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.