درب ضد سرقت یولکا که در زمستان خانه ی شما را گرم می کند

محکم بودن یا نبودن درب ضد سرقت یولکا منزل شما به دو نکته بستگی دارد.

البته اول، کیفیت خود درب ضد سرقت است که نیازی به گفتن نیست دوم قفل درب است، یعنی اینکه آیا هسته قابل اعتماد است یا نه، که توسط بسیاری از افراد نادیده گرفته می شود هسته قفل معادل “قلب” درب امنیتی است.

هر چقدر هم که «قلب» کلفت باشد، درب ضد سرقت چقدر ضخیم باشد، هر چقدر هم که بیمه باشد، چه تعداد پیچ ​​و مهره بالا، پایین، چپ و راست باشد.

بنابراین تطبیق درب چند هزار یوانی با قفلی بیش از صد یوان که گران قیمت و ارزان قیمت است بی فایده است اما برای درب ضد سرقت رده بالا قفلی که همراه آن است لزوماً رده بالا نیست، بنابراین هنگام خرید باید به آن توجه کنید!

درب

درب استاندارد ملی به طور کلی دارای چهار مشخصات ارتفاع 2050 میلی متر و 1970 میلی متر و عرض 860 میلی متر و 950 میلی متر است که پس از ترکیب می تواند: 2050 * 860 ، 2050 * 950 ، 1970 * 860 ، 1970 * 950 و ارتفاع 2050 میلی متر است برای قاب درب با ارتفاع کلی 2.05 متر، اگر ارتفاع باز شدن درب کاربر 2070 میلی متر باشد، می توانید ارتفاع 2050 میلی متر را خریداری کنید، باید حدود 20 میلی متر حاشیه بگذارید که تنظیم آن در هنگام نصب آسان تر است.

دو نوع درب وجود دارد: بازشو به سمت بیرون و بازشو به داخل، اما جهت شناسایی درب همیشه باید در خارج مشخص شود جهت تقسیم می شود: بیرون چپ باز، بیرون راست باز، داخل چپ باز، داخل راست باز.

جهت باز شدن توسط سمت لولا (لولا) تعیین می شود به عنوان مثال، دهانه بیرونی سمت چپ را در نظر بگیرید: افراد در خارج از منزل به سمت باز شدن در می‌روند، و لولا (لولا) در سمت چپ است، که به معنای باز شدن سمت چپ بیرونی است!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.