زنی با سس شکلات سفید رنگ موی طبیعی تولید می کند

انسان ها هزاران سال است که به شکلات افراط کرده اند. آنتی اکسیدان های موجود در سس شکلات سفید ممکن است جریان خون را به مغز افزایش دهند در حالی که فلاوانول های موجود در شکلات تلخ ممکن است فشار خون بالا و در نتیجه بیماری قلبی و سکته را کاهش دهند. سس شکلاتی خانگی ساده، واقعی و مفید برای قلب و روح

سس شکلات را می توان در تمام دسرها استفاده کرد. با کیک و با بستنی و با پنکیک و حتی با گوشت می خورند. دستور تهیه بلژیکی دنده های خوک با سس شکلاتی آبجو در بین خوش خوراک ها محبوبیت پیدا کرده است.

این ترکیب نسبتاً عجیب است اما به نظر می رسد خوشمزه و غیر معمول است. در عین حال، هم شکلات و هم آبجو در طعم گوشت احساس می شود.

برای تهیه چنین سس و مرینیت کردن گوشت در آن، باید شکلات ذوب شده، آبجو، ادویه جات ترشی جات، روغن نباتی و خامه را با آب مصرف کنید.

سس

همه چیز را مخلوط کنید و چند ساعت در یخچال قرار دهید. سپس گوشت را در این مخلوط قرار داده و حدود 2-3 ساعت خوابانده می شود.

اما دستور قبلی یک منوی لذیذ است. در یک نسخه کلاسیک تر، رویه های شکلاتی اغلب با پنکیک خورده می شوند. برای پنکیک، از آماده سازی کلاسیک شکلات مایع استفاده می شود: یک نوار سیاه سخت در مخلوطی از آب و خامه خرد می شود و پس از جوش آمدن حدود 20 دقیقه روی آتش می جوشد.

سس به شکل گرم و بدون ضخامت روی میز سرو می شود. در عمل، این دستور العملی برای گاناش است سس شکلاتی خامه ای از غذاهای فرانسوی.

روی دسرها به عنوان رویه ریخته نمی شود، به عنوان یک لایه برای کیک استفاده می شود یا اگر قوام گاناش بسیار غلیظ باشد پایه آب نبات های ترافل خانگی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.