سیب گلاب در تره بار موجب سردرد و سرگیجه در کودکان می شود

این سیب گلاب در تره بار با رنگ روشن ترد یکی از محبوب ترین میوه ها در جهان است. سیب گلاب در سرتاسر جهان کشت می شود و منشاء آن به آسیای مرکزی می رسد و سرشار از ویتامین C، فیبر، مواد معدنی و آنتی اکسیدان های مختلف است.

می توانید سیب گلاب را به عنوان یک میان وعده مستقل در وسط یک روز شلوغ میل کنید یا آن را به عنوان بخشی از سالاد، اسموتی، پای و دسر میل کنید. آنها هرگز شما را ناامید نخواهند کرد.

سیب ها با توجه به کالری کمی که دارند کاملا سیر کننده هستند. مطالعات متعدد نشان داده اند که خوردن سیب گلاب می تواند فواید سلامتی مختلفی داشته باشد.

سیب گلاب یک میوه جادویی با فواید بی شماری برای سلامتی است که برخی از آنها عبارتند از:

به حفظ سلامت و سفیدی دندان ها کمک می کند: سیب گلاب جایگزین مسواک شما نخواهد شد، اما بلعیدن و جویدن یک سیب تولید بزاق در دهان را افزایش می دهد و پوسیدگی دندان ها و تعداد باکتری ها را کاهش می دهد.

سیب

خطر ابتلا به دیابت را کاهش می دهد: سیب گلاب پر از فیبر محلول است که راز ثابت ماندن سطح گلوکز خون است. طبق یک مطالعه، افرادی که حداقل یک سیب گلاب در روز می‌خورند، 28 درصد کمتر از افرادی که سیب مصرف نمی‌کنند، به دیابت نوع 2 مبتلا می‌شوند.

قلب را سالم نگه می دارد: تحقیقات اخیر مصرف بالای فیبر محلول را با رسوب آهسته تر پلاک های غنی از کلسترول در شریان ها مرتبط دانسته است.

ترکیبات فنلی موجود در پوست سیب گلاب مانند کورستین و اپی کاتچین از تجمع کلسترول در دیواره شریان ها جلوگیری می کند و در نتیجه به جریان طبیعی خون کمک می کند.

از تشکیل سنگ کیسه صفرا جلوگیری می کند: هنگامی که صفرا در کیسه صفرا به دلیل کلسترول اضافی جامد می شود، سنگ کیسه صفرا ایجاد می شود.

برای جلوگیری از سنگ کیسه صفرا، پزشکان رژیم غذایی پرفیبر را تجویز می کنند که شامل سیب گلاب است تا به شما در تنظیم وزن و سطح کلسترول کمک کند.

سیب گلاب دارای محتوای فیبر بسیار بالایی است که یکی از بهترین انتخاب ها برای جلوگیری از سنگ کیسه صفرا است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.