سیر ترشی اصالت موجب افزایش قدرت در پاهای اسب مسابقه می شود

همانطور که می دانید سیر ترشی اصالت که از آب نمک بر پایه سرکه استفاده می کنند ممکن است به کنترل گلوکز خون کمک کنند. سطوح پایدار گلوکز خون می تواند به جلوگیری از احساس گرسنگی شدید کمک کند. جلوگیری از افزایش گلوکز خون نیز برای سلامت افراد مبتلا به دیابت حیاتی است.

یک مطالعه کوچک در سال 2013، 14 بزرگسال سالم را که در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع 2 قرار داشتند مورد بررسی قرار داد. آن دسته از شرکت‌کنندگانی که سرکه در وعده‌های غذایی مصرف می‌کردند، سطح گلوکز خون ناشتا نسبت به افرادی که سرکه مصرف نمی‌کردند، پایین‌تر بودند.

تحقیقات بیشتری برای تعیین میزان فواید و بی خطرترین مقدار سرکه برای مصرف ضروری است. با این حال، افرادی که به یک راه نسبتا آسان برای کمک به کنترل قند خون علاقه مند هستند می توانند سیر ترشی اصالت یا مواد غذایی سرشار از سرکه را همراه با وعده های غذایی مصرف کنند.

تامین آنتی اکسیدان: مانند تمام میوه ها و سبزیجات، سیر ترشی اصالت حاوی آنتی اکسیدان هستند. مطالعات انجام شده در منبع معتبر آزمایشگاهی نشان داده است که آنتی اکسیدان ها می توانند با اثرات رادیکال های آزاد مقابله کنند.

سیر

سیر ترشی اصالت رادیکال های آزاد مواد شیمیایی در بدن هستند که ممکن است در ایجاد طیف گسترده ای از مسائل سلامتی نقش داشته باشند. این مسائل شامل سرطان، التهاب، بیماری های قلبی و بیماری های مزمن مختلف است. رادیکال های آزاد نیز ممکن است به پیری کمک کنند.

مطالعات متعدد آنتی اکسیدان ها را با سلامتی بهتر مرتبط دانسته اند. به عنوان مثال، یک بررسی کاکرین در سال 2017 نشان داد که مکمل های آنتی اکسیدانی ممکن است دژنراسیون ماکولا مرتبط با سن را که یکی از دلایل اصلی نابینایی است، کند کند.

خواندن برچسب ها: برای اینکه بیشترین فواید را از سیر ترشی اصالت ببرید، مهم است که بدانید چه چیزی در آنها وجود دارد. افراد باید برچسب تغذیه را با دقت مطالعه کنند و در عین حال موارد زیر را بپرسند:

آیا این غذای تخمیر شده است؟ فقط سیر ترشی اصالت تخمیر شده دارای مزایای پروبیوتیک هستند، مانند کاهش خطر ابتلا به عفونت های قارچی و سلامت بهتر روده.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.