شکر پنیر شیروان موجب بیهوش شدن مشتریان یک کافه در چین شد

وقتی صحبت از شکر پنیر شیروان می شود، خواص مفید زیادی دارد به عنوان مثال، این جزء یک ضد عفونی کننده و مسکن عالی است.

علاوه بر این، تسکین دهنده است و به خلاص شدن از شر اولین علائم سرماخوردگی کمک می کند در دمای بالا به خنک شدن بدن و تسکین کمی کمک می کند.

با این حال، همه «یخ‌های» با طعم منتول یا نعناع که از فروشگاه خریداری می‌شوند، این خواص را ندارند اغلب آنها حاوی مقدار زیادی شکر و طعم دهنده هستند بنابراین، چنین شیرینی هایی به عنوان شکر پنیر معمولی طبقه بندی می شوند.

با صحبت در مورد مزایا و مضرات شیرینی ، باید در نظر داشت که برخی از تولید کنندگان بی پروا اجزایی را به شیرینی هایی اضافه می کنند که مدت هاست در قلمرو فدراسیون روسیه ممنوع شده است.

به عنوان مثال، شما نباید شکر پنیر حاوی افزودنی E121 بخرید مسئول رنگ قرمز است و رنگ مرکباتی زیبایی به محصول می دهد. در مورد E123 هم همینطور.

شکر

همچنین مراقب مواد نگهدارنده باشید به عنوان مثال، فرمالدئید در جزء E240 یافت شد به طور کلی، محصولات با این افزودن را می توان به همان روشی که آرسنیک طبقه بندی کرد.

نعناع یک گیاه دارویی شناخته شده جهانی با خواص طعمی بی نظیر است.

چای نعناع، ​​قرص ها، شیرینی های نعناع، ​​رب ها، مومیایی ها و سایر محصولات با عصاره این گیاه دارای رایحه ای با طراوت فوق العاده دلپذیر هستند.

چای محبوبیت خاصی دارد داغ، در فنجان های بزرگ ریخته می شود و با عسل تازه، یکی از نوع خود می تواند روح و جسم را التیام بخشد. چنین نوشیدنی هماهنگی، صلح و راحتی را در تمام مظاهر آن نشان می دهد.

شکر پنیر دارای خواص مفید بسیاری است که قرن ها مورد استفاده بشر بوده است همچنین می تواند علت مشکلات سلامتی باشد، اگر به اندازه کافی به پتانسیل زیست فعال آن احترام گذاشته نشود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.