عسل کوهی بیز تجویز پزشکان برای رفع بیماری سنگ کلیه

عسل کوهی بیز در سال های اخیر محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و مردم اکنون می توانند آن را از بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و مواد غذایی بهداشتی خریداری کنند.

عسل خام ممکن است پس از چند ماه نگهداری متبلور شود. این بدان معناست که عسل بافتی دانه‌دار یا قند مانند می‌گیرد. عسل کریستالیزه برای خوردن بی خطر است و طعم یکسانی دارد.

برای اینکه دوباره عسل مایع شود، از روش حرارت دادن ملایم استفاده کنید:

یک قابلمه آب را بجوشانید و از روی حرارت بردارید، ظرف عسل را در آب داغ قرار دهید، برای جلوگیری از آلوده شدن ظرف عسل، اجازه ندهید آب به بالای ظرف عسل برسد.بعد از چند دقیقه ظرف عسل را بردارید.

اگر هنوز جامد یا متبلور است، این کار را تکرار کنید، عسل خام را در مایکروویو قرار ندهید و آن را مستقیماً در آب جوش یا روی اجاق داغ قرار ندهید، زیرا ممکن است برخی از مواد مغذی آن را از بین ببرد.

عسل خام ممکن است حاوی مواد مغذی باشد که عسل معمولی فاقد آن است. این بدان معناست که عسل خام به طور بالقوه می تواند مزایای سلامتی بیشتر یا قوی تری داشته باشد. با این حال، تحقیقات این موضوع را تایید نکرده است.

عسل خام ممکن است حاوی عناصر اضافی مانند گرده زنبور و بره موم باشد که می تواند خواص آنتی اکسیدانی و ضد باکتریایی بیشتری ارائه دهد.

تحقیقات در مورد کاربردهای دارویی عسل خام امیدوارکننده است. مطالعات روی خواص درمانی و تغذیه آن نشان می دهد که عسل خام ممکن است شیرین کننده سالم تری نسبت به شکر باشد.

فعالیت‌های ضد التهابی و تعدیل‌کننده ایمنی التهاب مزمن می‌تواند با آسیب رساندن به بافت‌ها از بهبودی جلوگیری کند. با توجه به ادبیات حاضر، عسل پاسخ التهابی را در مدل های حیوانی، کشت سلولی، و کارآزمایی های بالینی کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.