فروش شال و روسری اچ پی اس در ایران ممنوع شد

شما می توانید شال و روسری اچ پی اس را کاملاً به روسری کوتاه و بلند تقسیم کرد و به آن شال می‌گویند. روسری‌ها را نیز می‌توان بر اساس اندازه‌ها دسته‌بندی کرد، مانند روسری‌های کوتاه، روسری‌های بلند و روسری‌های بلند.

شال و روسری اغلب به جای هم استفاده می شود که گاهی اوقات باعث ایجاد سردرگمی می شود. آنها هر دو در ماه های سردتر گرما می دهند و تزئینی هستند. یکی از ساده ترین راه ها برای شناسایی شال احتمالاً اندازه و شکل آن است.

شال ها عمدتاً مثلثی یا مستطیلی شکل هستند و در مقایسه با اکثر روسری ها نسبتاً بزرگ هستند. معمولاً روی شانه‌های شما پیچیده می‌شود یا روی بدنتان می‌افتد. شال ها برای گرما و مد در خارج از منزل یا داخل خانه، امور عصرانه پوشیده می شوند.

شال ها نه تنها به عنوان یک لایه محافظ بلکه به عنوان مد پوشیده می شدند. طبق سناریوی امروزی، اکسسوری هایی مانند روسری و شال در بالای لیست قرار دارند و ظاهر شما را تقویت می کنند.

شال

روسری پشمینه: پاشمینا، که به معنای بهترین الیاف پشم، طلای نرم یا سلطان نخ ها است، به طور کلی از سطح زیرین بز کوهی هیمالیا گرفته می شود. مزیت اصلی این شال بیشتر نرم، مجلل و مرغوب ترین پشم آن است.

این شال شیک یک افزودنی عالی برای کمد لباس شما خواهد بود. آن را با یک کورتا، یک جفت ساق شلواری و کفش پاشنه دار ترکیب کنید.

روسری شال مشکی وقتی با تکنیک بافتنی ساخته می شود ظاهری جدید و جذاب می یابد. شال مثلثی شکل است که در انتهای آن حلقه های مو آویزان شده است. روسری شال از نخ‌های پشمی درست می‌شود که در زمستان برای پیاده‌روی یا مهمانی‌های گرم مناسب است.

شال روسری سبز تیره: این شال سبز تیره را روی پشت خود بیندازید و بگذارید به هر شکلی، غیررسمی یا رسمی، روی شانه های شما آویزان شود. این شال شیک یک قطعه عالی برای داشتن در زمستان امسال است. وقتی در عصرهای سرد به پیاده روی می روید آن را دور خود بپیچید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.