فروش کنسرو خوراک بادمجان در بازار تهران به قیمت میلیاردی

اول از همه، سبزیجات کنسرو شده یک ذخیره استراتژیک برای زمستان هر خانواده است. بر کسی پوشیده نیست که در شهرهای بزرگ، تمرکز جمعیت و رشد نرخ اشتغال زنان منجر به کاهش شدید سهم کنسرو خانگی شده است که با سبزیجات کنسرو شده به خصوص کنسرو خوراک بادمجان از فروشگاه جبران می شود.

در عین حال، رشد رفاه خریداران تأثیر مثبتی بر مجموعه و کیفیت محصولات داشت: اگر قبلاً کنسروهای خانگی – انواع خیار و گوجه فرنگی و کنسرو خوراک بادمجان به زنان خانه دار دلیلی برای غرور می بخشید ، اکنون توانایی یافتن چیزی را پیدا می کند.

نه تنها خوشمزه، بلکه در فروشگاه ها نیز مورد توجه قرار گرفته است. همچنین جالب است، به عنوان مثال، سبزیجات کنسرو شده طبیعی که امروزه مد شده اند، مخلوط روشن سبزیجات برای یک سالاد خوشمزه، سوپ در یک شیشه، گوجه فرنگی کوچک ترشی یا غوره برای یک غذای جالب چیدمان میز

به طور کلی، سبزیجات کنسرو شده مخصوصا کنسرو خوراک بادمجان معمولا ارزان تر از سبزیجات منجمد هستند. علاوه بر این، غذاهای کنسرو شده نسبت به غذاهای منجمد ماندگاری بیشتری دارند. آنها می توانند برای 1-2 سال قابل استفاده باشند و این مزیت واضح آنهاست.

اما متأسفانه سبزیجات کنسرو شده اغلب بیشتر مواد مغذی خود را در طول کنسرو از دست می دهند و این یک حقیقت تلخ است. از این گذشته، فرآیند کنسرو کردن برای از بین بردن باکتری ها مستلزم قرار گرفتن در معرض دمای بالا است،

کنسرو

بنابراین مواد مفید از بین می روند، در درجه اول ویتامین C. اما این برای همه سبزیجات صادق نیست. بنابراین، کدو تنبل و گوجه فرنگی ارزش غذایی خود را حفظ می کنند.

میوه ها و سبزیجات کنسرو شده گاهی اوقات حاوی مقدار زیادی سدیم هستند، اگر قبل از مصرف آنها را بشویید، می توانید محتوای آن را کاهش دهید.

گوجه فرنگی ترک خورده نباید باشد. برای خریداران صرفه جو، کنسرو گزینه خوبی است. تفاوت قیمت بسیار زیاد است. بیایید بفهمیم که چگونه اشتباه محاسبه نکنیم و سبزیجات خوب را با قیمت مقرون به صرفه بخریم، زیرا به نظر می رسد همان گوجه فرنگی و خیار در شیشه ها وجود دارد.

به یاد داشته باشید: قانون “گران بودن برابر با کیفیت” برای گوجه فرنگی شور کار نمی کند. بنابراین، هنگام خرید کنسرو گوجه فرنگی، مراقب کیفیت خود میوه ها باشید، نه قیمت آنها. گوجه فرنگی ترک خورده نباید باشد.

تا جایی که دوست دارید، در کنسرو نخود و ذرت کم نگذارید. به عنوان یک قاعده، تولیدکنندگان بی پروا انواع علوفه نخود و ذرت را با قیمت پایین می فروشند. همچنین توصیه نمی کنیم در خیارشور صرفه جویی کنید. کیفیت در اینجا بستگی به اندازه دارد.

حالا بیایید نگاهی دقیق تر به آنچه در سبزیجات کنسرو شده مختلف وجود دارد بیندازیم. محصولات ریشه ای (کرفس، هویج، چغندر قرمز)، و همچنین پیاز، سیر، کاهو، اسفناج، کلم، گوجه فرنگی، کدو تنبل، لوبیا، نخود، فلفل، خربزه و غیره.

حاوی پروتئین و چربی بسیار کمی است (این مورد در مورد نخود و لوبیا صدق نمی کند)، اما ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای آلی، فیبر، پکتین کافی برای عملکرد صحیح روده، حذف مواد مضر از بدن ضروری است.

به همین دلیل لازم است تا حد امکان سبزیجات به اشکال مختلف وارد رژیم غذایی شود. متأسفانه سبزیجات کنسرو شده حاوی ویتامین کمتری نسبت به سبزیجات تازه هستند. استثنا کلم ترش است – با ارزش ترین منبع ویتامین C.

گاهی اوقات تولید کنندگان سبزیجات کنسرو شده را با برخی ویتامین ها (اسید اسکوربیک، کاروتن) غنی می کنند. ارزش غذایی، محتوای کالری، محتوای فیبر رژیم غذایی، اسیدهای آلی، مواد فنولیک و پکتین در طول کنسرو آسیب نمی بیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.