فوم ضخیم گلسازی و کابرد آن در تولید شیشه های دودی اتومبیل

فوم صورتی که به نام فوم ESD (اتساع الکترواستاتیک) نیز شناخته می شود فوم ضخیم گلسازی سلول باز است.

تا حد زیادی همان کاربردهای فوم آبی استاندارد را انجام می دهد، اما دارای خواص ضد الکتریسیته ساکن است که مناسب بسته بندی محصولات الکتریکی یا الکترونیکی است.

فوم سریع خشک که سریع خشک نیز نامیده می شود. ever dry یا easy dry، یک فوم ضد قارچ سلول باز و متخلخل ترین در بین انواع فوم است به طوری که آب به سرعت پخش می شود.

برای استفاده در فضای باز در مناطقی مانند محیط های دریایی مانند نشستن در قایق و کاربردهای مسکونی مانند مبلمان باغ طراحی شده است.

فوم Crib (یا Cot) یک فوم نرم و چگالی متوسط با کاهش شیمیایی است که راحتی و پشتیبانی را برای کودکان کوچکتر و نوزادان فراهم می کند.

برای نشستن مناسب نیست، اما برای تشک های عمدتا تختخوابی طراحی شده است. حاوی آرسنیک، فلزات، فسفر، PBDEs یا کلروفلوروکربن (CFC) نیست.

فوم آکوستیک که فوم Pyrosorb نیز نامیده می شود معمولاً به رنگ ذغالی است. برای کاهش صدا و عایق صدا در امتداد دیوارهای داخلی استفاده می شود.

به طور کلی یک فرم بیرونی زاویه ای یا منحنی دارد که برای جذب و کاهش فرکانس های صوتی از موسیقی، طنین و اکو طراحی شده است.

فوم EVA اتیلن وینیل استات است. همچنین به عنوان لاستیک منبسط شده یا لاستیک فوم شناخته می شود. این یک فوم سلول بسته، ضد آب، ضربه گیر و انعطاف پذیر است.

در کاربردهای تولید به عنوان جایگزینی برای پلی اورتان، لاستیک طبیعی فوم پی وی سی و غیره استفاده می شود. همچنین برای لایی کردن اطراف تجهیزات استفاده می شود.

غلتک فوم یوگا EVA غلتکی با چگالی بالا و با کیفیت بالا ساخته شده از فوم EVA با لوله PVC داخلی مقاوم است.

یک محصول دستی کوچک همه کاره و محبوب که برای کاربردهایی مانند ماساژ درمانی، یوگا، پیلاتس، فیزیوتراپی، و برنامه های تمرینی و آسیب دیدگی مرتبط با ورزش ایده آل است.

زوتفوم پلاستازوت نام تجاری فوم سلول بسته است که فوم پلی یورتان با اتصال متقابل جاذب بالا، سبک وزن، سخت و انعطاف پذیر است.

ضد آب و مقاوم در برابر مواد شیمیایی است و در رنگ های متعدد موجود است. ایده آل برای درج کیس، کیس پرواز، صندل، اسباب بازی استخر، و بسته بندی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.