لباس سرهمی نوزاد دخترانه مادری را صاحب سه قلو کرد

یکی ازچیزهایی که می توانید برای کودک خود آماده کنید کمد لباس او است. لباس سرهمی نوزاد دخترانه و لباس‌های ریز و دوست‌داشتنی زیادی وجود دارد که فقط منتظر کودک شما هستند.

فهمیدن اینکه چه نوع لباس هایی برای نوزاد جدید خود نیاز دارید، می تواند بسیار سخت باشد. این هم تعدادی راهکار تا شما شروع کنید.

در طول سال اول تولد نوزاد موقعیت های مختلفی وجود دارد که باید او را بپوشید. این می تواند شامل روز، شب، تابستان، زمستان و موارد دیگر باشد.

روز: برای روز به لباس خواب و لباس خواب (که خواب و بازی نیز نامیده می شود) و همچنین به هر لباس زیبایی که ممکن است بخواهید فرزندتان در بیرون از خانه بپوشد نیاز دارید.

بچه ها تف می کنند، بنابراین شما می توانید تا سه یا چهار بار در یک روز لباس عوض کنید. برای راحتی در خانه، مطمئن شوید که چند تایی دارید.

آستین بلند معمولاً بهترین است، زیرا نوزادان دوست دارند حتی در داخل خانه به صورت لایه باز باشند. می‌توانید لباس‌های شلواری را با شلوار یا شلوار ست کنید و می‌توانید یک سری لباس خواب زیپ‌دار یا دکمه‌دار برای استراحت در خانه داشته باشید.

برای خروج از خانه شما چند لباس زیبا مانند لباس، پیراهن و شلوار، رومپر، حباب یا جان جان می خواهید.

شب: برای شب پیژامه های پاچه ای می خواهید. مجدداً، ممکن است چند بار در یک شب نوزاد خود را عوض کنید بنابراین با جوراب تهیه کنید.

اگر در آب و هوای سردتری زندگی می‌کنید، می‌توانید لباس خواب پشمی را ببینید. لایه ها مشکلی ندارند اما به یاد داشته باشید که برای تمرین خواب ایمن، نباید کودک خود را بیش از حد گرم کنید.

لباس

زمستان: در طول زمستان باید مطمئن شوید که کودکتان ایمن و راحت است. لایه ها کلید هستند کت های گرم و لباس های بیرونی.

برای هر زمانی که در خارج از خانه سپری می کنید، می خواهید حداقل یک ژاکت خوب یا لباس برفی زیپ دار داشته باشید. پتوها را ذخیره کنید و همچنین می توانید همیشه آنها را لایه لایه کنید.

ساحل و استخر: نوزادان زیر 6 ماه نباید مستقیماً در معرض نور خورشید قرار بگیرند، اما این بدان معنا نیست که نمی‌توانید آن‌ها را لباس بپوشانید.

مایو نوزادان و محافظ های راش محبوب هستند. اگر کودک شما بالای 6 ماه است، می توانید از یک ضد آفتاب معدنی خوب استفاده کنید.

اندازه لباس نوزاد می تواند از برندی به برند دیگر بسیار متفاوت باشد بنابراین در برخی موارد، باید از کودک خود بخواهید آن را امتحان کند.

اندازه سال اول به طور کلی چیزی شبیه به یکی از این دو سناریو به نظر می رسد:

نوزاد، 0-3 ماه، 3-6 ماه، 6-9 ماه، 9-12 ماه
نوزاد، 0-3 ماه، 3-6 ماه، 6-12 ماهه

اگر برای برندی که در نظر دارید در دسترس شماست توصیه های طول یا وزن را دنبال کنید. ممکن است برندهای خاصی وجود داشته باشد که کودک شما بتواند سایز بسیار بزرگتر یا کوچکتر از اندازه توصیه شده بپوشد.

این کاملا طبیعی است زمانی که چیزها کمی راحت هستند یا در مورد لباس خواب پا، انگشتان پا به پارچه فشار می‌آورند زمان آن رسیده است که برای کودک خود سایز کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.