لوله پلیکا اذر موجب واژگونی کامیونی در بلوار آزادی شد

استفاده از لوله پلیکا اذر برای نیازهای زیرساختی و به عنوان مصالح سازه ای ساختمان در چند دهه گذشته به دلیل افزایش تقاضا برای هزینه کمتر و در عین حال جایگزین موثر برای چوب و سایر مصالح ساختمانی افزایش یافته است.

یکی از کاربردهای اصلی لوله پی وی سی برای زیرساخت ساختمان در تهویه هوا و جابجایی اگزوز است. در تهویه هوای ساختمان PVC اغلب برای اجرای کانال های تهویه مطبوع، تهویه مطبوع و سیستم های گرمایش استفاده می شود.

کانال PVC یا کانال CPVC لوله انتخابی است که به طور خاص برای این کاربردها مهندسی شده است. وینیل (PVC) همچنین اغلب در تولید سایدینگ در امتداد خانه ها و قاب های اطراف درها و پنجره ها استفاده می شود.

استفاده از وینیل برای این کاربرد باعث افزایش عایق بندی ساختمان و افزایش مقاومت آن در برابر نوسانات دمایی گرم و سرد می شود.

لوله

قاب های وینیل و سایدینگ نیز به دلیل مقاومت در برابر جلبک ها و رشد کپک ها شناخته شده و اجرا می شوند. از نظر تناسب طولانی مدت، PVC می تواند عمر مفیدی را ارائه دهد که قادر به استفاده از ساختاری است که قرار است روی آن نصب شود.

لوله پی وی سی برای پوشش و عایق کابل:  پلی وینیل کلراید از نظر رسانایی مقاومت حرارتی و الکتریکی بسیار خوبی دارد. این ویژگی‌های PVC استفاده از وینیل را به‌عنوان پوشش و آستین عایق برای کابل‌های الکتریکی، سیم‌ها، قطعات و مدارها ترویج داده است.

بسیاری از سیم‌ها و اجزای الکتریکی معمولی در الکترونیک مدرن دارای پوشش وینیل هستند یا از طریق لوله استاندارد PVC، لوله مجرای یا لوله فلکس عبور می‌کنند.

پوشش وینیل برای محافظت در برابر قرار گرفتن در معرض انسان یا محیط زیست، گرمای بیش از حد، اتصال کوتاه الکتریکی و سایر موقعیت های خطرناکی طراحی شده است که ممکن است در هنگام دست زدن به برق ایجاد شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.