مادری با کلاه گیس عروسک گریه کودکش را آرام می کرد

همانطور که می دانید کلاه گیس عروسک پوستی فوق العاده بادوام هستند. نمونه‌های یافت شده روی عروسک‌های عتیقه طی سال‌ها دست‌کاری خشن و قرار گرفتن در معرض نور خورشید دست‌نخورده باقی مانده‌اند.

کلاه گیس های عروسکی پوستی یک نتیجه واقعی را ارائه می دهند. این بدان معنی است که موها به طور طبیعی از هم جدا می شوند می ریزند و حالت می دهند.

این کلاه گیس عروسک بهترین انتخاب هنگام کار بر روی یک عروسک قدیمی یا عتیقه هستند زیرا یک ماکت از نظر تاریخی درست می کنند.

کلاه گیس عروسک مصنوعی از الیاف مصنوعی مانند ابریشم مصنوعی، ابریشم مصنوعی یا نایلون ساخته می شوند. الیاف مو به یک تکه پارچه، یک پوست سر مصنوعی، با بخیه، چسب یا گره متصل می شوند.

کلاه گیس های عروسک مواد مصنوعی در طیف وسیعی از مدل ها، رنگ ها و طول های مو در دسترس هستند. آنها ساده ترین کلاه گیس عروسکی برای تولید هستند و بنابراین کمترین هزینه را برای خرید دارند.

اگر در هنر عروسک سازی تازه کار هستید، تکنیک جدیدی را تمرین می کنید یا به دنبال یک ماده کلاه گیس ثابت هستید، کلاه گیس های مصنوعی بهترین گزینه هستند.

کلاه گیس

به خاطر داشته باشید که کلاه گیس های عروسک مصنوعی از نظر زیبایی شناختی پایین تر از کلاه گیس های طبیعی هستند. کلاه گیس های ترکیبی مواد طبیعی را با مواد مصنوعی ترکیب می کنند.

معمولاً پوست سر و مواد چسب‌دهنده مصنوعی و الیاف مو طبیعی هستند، اما عروسک‌های عتیقه می‌توانند دارای چسب طبیعی مانند چسب پوست باشند.

عروسک های ترمیم شده گاهی اوقات یک کلاه گیس عروسک پوستی با چندین الیاف مصنوعی دارند که ریشه در پوست سر طبیعی دارند تا شکاف ها را پر کنند.

موی انسان، پنبه و ابریشم نمونه‌هایی از مواد طبیعی هستند که در ساخت کلاه گیس‌های عروسکی با مواد مخلوط استفاده می‌شوند. این الیاف یا دوخته می شوند، چسبانده می شوند یا به پوست سر مصنوعی گره می زنند.

کلاه گیس‌های دوخته شده معمولاً به همان روشی ساخته می‌شوند که تکه‌های موی پود را انجام می‌دهند الیاف شل به یک پارچه ثابت و غیر کشسان در ردیف‌ها دوخته می‌شوند.

کلاه گیس های عروسک دوخته شده از نظر ظاهر و دوام نسبت به کلاه گیس های چسب دار یا گره دار برتری دارند. این کلاه گیس‌های ترکیبی نسبت به کلاه گیس‌های کاملاً طبیعی ارزان‌تر هستند و اندازه آن‌ها آسان‌تر است و آنها را به بهترین مدل کلاه گیس بعد از کلاه گیس‌های پوستی تبدیل می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.