مردی که از سیستم تهویه 206 تیپ 5 برای خنک شدن منزل خود استفاده می کند

مه‌گرفتگی شیشه‌ها که دید را محدود می‌کند و رانندگی را دشوار می‌کند، مشکلی است که به‌ویژه در فصل پاییز و زمستان رخ می‌دهد راه حل آن یک سیستم تهویه 206 تیپ 5 کارآمد در خودرو است.

مه‌گرفتگی شیشه‌ها که دید را محدود می‌کند و رانندگی را دشوار می‌کند، مشکلی است که به‌ویژه در فصل پاییز و زمستان رخ می‌دهد راه حل آن یک سیستم تهویه کارآمد در خودرو است.

در راحت ترین موقعیت صاحبان وسایل نقلیه مجهز به تهویه مطبوع هستند تنظیم دمای صحیح یک لحظه طول می کشد و سیستم اطمینان می دهد که سواری لذت بخش و ایمن است.

متاسفانه در مدل‌های قدیمی و ارزان‌تر خودروها، رهایی از مشکل مه‌گرفتگی شیشه‌ها چندان آسان نیست مهم است که تهویه به خوبی کار کند.

Krzysztof Kossakowski از دفتر کارشناس جاده و ترافیک گدانسک REKMAR توضیح می‌دهد: «اصل عملیاتی جریان هوا و سیستم گرمایش ساده است.

سیستم

هوا معمولاً از ناحیه شیشه جلو مکیده می شود و سپس از طریق مجاری تهویه به داخل خودرو دمیده می شود پشت سوپرشارژر به اصطلاح هیتر قرار دارد که وظیفه دمای هوای ورودی به محفظه سرنشین را بر عهده دارد.

کریستوف کوساکوفسکی توضیح می‌دهد: «بخار پنجره‌ها را می‌توان با دمیدن هوا از تهویه، در حالی که به تدریج گرمایش را روشن می‌کند (با گرم شدن موتور) خارج کرد.

همچنین خوب است، به خصوص قبل از یک سفر طولانی، لباس های بیرونی خیس را در صندوق عقب بگذارید – این کار میزان بخار آب ته نشین شده روی پنجره های خنک شده را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

دومین دلیلی که هوای گرم را روشن می کنیم این است که دمای مناسب داخل خودرو را به دست آوریم.

بسته به وسیله نقلیه و کارایی سیستم، شرایط بهینه را می توان در زمان نسبتاً کوتاهی به دست آورد.

با این حال، به یاد داشته باشید که همانطور که دمای بسیار پایین در یک خودرو برای رانندگی مناسب نیست، گرمای بیش از حد در داخل خودرو نیز می تواند کشنده باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.