نوجوانی با کاشی سنتی یزد کاردستی میلیونی خلق کرد

مراقبت از کاشی سنتی یزد نسبتاً آسان است به خصوص کاشی های لعاب دار، که دارای یک لایه رویی محافظ سخت هستند که آنها را در برابر آب و بیشتر لکه ها غیرقابل نفوذ می کند.

این دلیل اصلی ترجیح کاشی سنتی برای مناطق مرطوب مانند حمام، آشپزخانه و اتاق های خشکشویی است. کثیفی، لکه‌ها و مایعات روی سطح قرار می‌گیرند و به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی آنها را پاک یا پاک کنید.

تعمیر و نگهداری معمولی شامل جارو کردن یا جاروبرقی با ضمیمه برس نرم است تا کف را عاری از کثیفی و آشغال های سست نگه دارید.

اگر لکه‌های ثابتی رخ دهد، می‌توانید تقریباً از هر پاک‌کننده‌ی سنگینی بدون نگرانی در مورد آسیب دیدن مواد استفاده کنید.

در حالی که بیشتر کاشی‌های سنتی سرامیکی کف لعاب‌دار هستند، کاشی‌های سرامیکی بدون لعاب مانند کاشی‌های سنتی سالتیلو وجود دارند.

برای محافظت از سطح آنها در برابر مایعات و لکه ها باید آب بندی شوند. و با انواع کاشی ها، دوغاب بین کاشی ها مستعد رطوبت و لکه است و برای محافظت باید به طور مرتب آب بندی شود.

کاشی

کفپوش سرامیکی در برابر آسیب های فیزیکی بسیار مقاوم است، اما ترک خوردگی می تواند ناشی از نصب نامناسب یا مشکلات در زیرسازی کاشی سنتی باشد.

اگر کف به خوبی نگهداری شود، یک نصب با کیفیت می تواند صدها سال دوام بیاورد. اگر یک کاشی به دلیل ضربه شدید ترک بخورد، فرآیند تعویض کاشی نسبتاً ساده است.

تکنیک‌های ساخت مدرن به تولیدکنندگان سرامیک اجازه می‌دهد تا موادی بسازند که می‌توانند به روش‌های متعدد چاپ یا برجسته شوند.

کاشی‌های جامد را می‌توان با طرح‌ها و طرح‌ها یا نقوش سفارشی ترکیب و مطابقت داد. آنها همچنین می توانند برای بازتولید ظاهر بسیاری از چوب های سخت و سنگ های طبیعی چاپ شوند.

در نهایت خود کاشی سنتی را می توان برش داد و به شکل مثلث، مستطیل و تخته درآورد.

کفپوش کاشی و سرامیک برای هر سبک خانه ای کاملاً مناسب است، اگرچه یک ویژگی تقریباً استاندارد در هر خانه ای به سبک مدیترانه ای یا جنوب غربی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.