پزشکان با دستگاه ساکشن دست دوم مانع رشد قارچی در معده انسان شدند

لارم به ذکر است که دستگاه ساکشن دست دوم و دستگاه‌های دستی از برق استفاده نمی‌کنند و طراحی آنها می‌تواند به سادگی یک لامپ دستی باشد که برای بیرون راندن مخاط از حفره بینی کودک استفاده می‌شود.

آنها اغلب در شرایط اضطراری استفاده می شوند زیرا برای عملکرد نیازی به برق ندارند و معمولا کوچک و قابل حمل هستند. با این حال، استفاده از دستگاه های مکش دستی به طور مداوم و موثر در مدت زمان طولانی دشوار است.

ماشین‌های مکش ثابت برای چندین دهه دستگاه‌های ثابت رایج‌ترین ماشین‌ها بودند، زیرا قابل اعتماد، مؤثر و سازگار بودند.

با این حال عدم قابل حمل بودن آنها چیزهای زیادی را به جای گذاشت. بیماران را نمی‌توان در حین حمل و نقل با دستگاه ساکشن ثابت درمان کرد و فقط می‌توانست مراقبت‌های اورژانسی را در چهار دیواری بیمارستان ارائه دهد.

ماشین‌های مکش قابل حمل ماشین‌های مکش قابل حمل به دلیل پیشرفت در فن‌آوری مکش و باتری در حال افزایش است.

آسپیراتورهای قابل حمل به گونه ای طراحی شده اند که سبک وزن بوده و به راحتی قابل جابجایی یا حمل و نقل هستند و برای بیماران و متخصصان پزشکی مناسب هستند.

دستگاه

دستگاه‌های ساکشن دستی، ثابت و قابل حمل همه جای خود را در یک محیط مراقبت مدرن دارند. هر کدام مجموعه ای از نقاط قوت خود را دارند و متخصصان پزشکی ممکن است از انواع مختلفی از دستگاه های ساکشن در طول مراحل مختلف درمان استفاده کنند.

دستگاه‌های ساکشن اغلب زمانی استفاده می‌شوند که بیمار دچار انسداد مایع یا نیمه جامد در حلق، نای یا سایر حفره‌های دهانی خود باشد.

با این حال دستگاه ساکشن ایده آل ممکن است بسته به شرایط بیمار متفاوت باشد. در اینجا چند سناریو وجود دارد که در آن بیماران یا متخصصان ممکن است از یک دستگاه ساکشن قابل حمل استفاده کنند.

اگر بیماران به دلایل مختلف نتوانند ترشحات خود را پاک کنند، ممکن است به دستگاه های ساکشن قابل حمل در خانه خود نیاز داشته باشند.

این شامل بیمارانی می شود که تحت مراقبت تسکینی هستند و پاکسازی ترشحات خود را دشوار یا غیرممکن می دانند افراد مبتلا به بیماری های مزمن (COPD، ALS، فیبروز کیستیک، برونشکتازی و غیره) یا بیمارانی که تحت تراکئوستومی قرار گرفته اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.