پزشکان مصرف زیره سبز کوهی را راهی برای درمان ایدز اعلام کردند

پختن و خوردن غذاها با زیره سبز کوهی احتمالاً برای اکثر مردم بی خطر است برخی از افراد ممکن است به زیره آلرژی داشته باشند، اما در این صورت باید از آن اجتناب کنند.

قبل از اینکه پزشکان بتوانند دوزهای مکمل زیره را توصیه کنند، تحقیقات بیشتری لازم است در یک مطالعه در سال 2013، برخی از افراد پس از مصرف عصاره زیره، حالت تهوع، سرگیجه و درد معده را تجربه کردند.

مانند تمام مکمل‌ها، افراد باید به ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی خود بگویند که چه چیزی مصرف می‌کنند بسیاری از مکمل ها ممکن است بر نحوه عملکرد داروهای تجویزی خاص تأثیر بگذارند.

سازمان غذا و دارو (FDA) مکمل ها را از نظر کیفیت یا خلوص کنترل نمی کند بنابراین، مهم است که در مورد برندهای مختلف تحقیق کنید و مطمئن ترین گزینه ها را بیابید.

افراد مبتلا به دیابت، به ویژه کسانی که برای دیابت دارو مصرف می کنند، باید از مکمل های زیره با احتیاط استفاده کنند، زیرا ممکن است سطح قند خون آنها را تغییر دهد.

زیره یک ماده رایج در بسیاری از غذاهای خوش طعم از سراسر جهان است طعم گرمی به آن اضافه می کند و به ویژه در سوپ ها، خورش ها و کاری ها خوب عمل می کند.

مردم همچنین می توانند از این ادویه برای طعم دادن به سبزیجات یا گوشت ها قبل از تفت دادن استفاده کنند.

زیره ممکن است پتانسیل استفاده در درمان انواع شرایط سلامتی را داشته باشد.

به عنوان مثال، علاوه بر مزایای سلامتی ذکر شده در بالا، تحقیقات نشان داده است که زیره ممکن است سیستم ایمنی بدن را تقویت کرده و به مبارزه با انواع خاصی از عفونت های باکتریایی و قارچی کمک کند.

مطالعات حیوانی منبع معتبر همچنین نشان داده است که زیره ممکن است به پیشگیری از برخی انواع سرطان کمک کند.

تحقیقات بیشتری به خصوص در مورد انسان ضروری است با این حال، به نظر می رسد که زیره در دنیای پزشکی نویدبخش است. محققان هنوز بهترین شکل مکمل و دوز ایده آل را پیدا نکرده اند.

در حال حاضر، لذت بردن از زیره در وعده های غذایی به جای یک مکمل، بسیار مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.