پنیر در کاهش وزن موثر است

پنیر پارمسان کاله نیز ممکن است در کاهش وزن مفید باشد. مطالعات نشان می دهد که یک رژیم غذایی شامل پنیر دلمه – همراه با میوه ها، سبزیجات، غلات کامل و روغن های گیاهی بیشتر – می تواند برای دستیابی به کاهش وزن و حفظ آن بسیار موثر باشد.

در مطالعه دیگری که منبع معتبری است، دریافت بیشتر پروتئین و محصولات لبنی مانند پنیر خامه ای ویلی کاله به زنان دارای اضافه وزن و چاق در دوران پیش از یائسگی کمک کرد تا به کاهش پایدار چربی و افزایش عضله بدون چربی دست یابند.

برخی از مارک های پنیر چدار ورقه ای شامل کشت های تخمیری یا زنده هستند که به عنوان پروبیوتیک شناخته می شوند.

لاکتوباسیلوس GG یک نوع خاص از پروبیوتیک است که نشان داده شده است که مزایای سلامتی زیادی دارد. شناخته شده ترین مزیت مصرف غذاهای حاوی پروبیوتیک این است که به سلامت روده کمک می کند.

پنیر کوتاژ سرشار از کلسیم است، اگرچه یک مطالعه اخیر هیچ ارتباطی بین افزایش مصرف لبنیات در کودکان و نوجوانان و افزایش معدنی شدن استخوان پیدا نکرد.

پنیر پیتزا موزارلا معمولاً تازه سرو می شود و هرگز کهنه نمی شود. بسته به سطح چربی شیر می توان انواع مختلف طعم و اندازه کشک را ایجاد کرد.

کلسیم ممکن است برای استخوان ها و دندان ها مفید باشد، اما سدیم (نمک) اینطور نیست. طبق یک مطالعه منبع معتبر، محتوای بالای سدیم پنیر دلمه – 696 میلی گرم در هر فنجان – ممکن است اثرات مثبت کلسیم بر فشار خون را متعادل کند.

بر اساس برخی تحقیقات، خود کلسیم نیز می تواند در مقادیر زیاد ناسالم باشد.

یک مطالعه نشان داد که مصرف زیاد لبنیات یا کلسیم خطر ابتلا به سرطان پروستات را افزایش می دهد. داده های مربوط به این موضوع مختلط است.

  • منابع:
    1. Is cheese good or bad for you
  • تبلیغات: 
  1. با نگهداری این محصولات در خانه می توانید درآمد خود را 2 برابر کنید
  2. ورود سمور به اتاق بازیگر در هتل محل فیلم برداری
  3. داستان ذوب شدن یک مرد 40 ساله در دیگ بخار
  4. مردی که با استفاده از بیل مکانیکی مسافر کشی هم می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.