پودر لباسشویی بریج که موجب تغییر رنگ زیبای لباس ها می شود

اول از همه پودر لباسشویی بریج را می توان به پودرهای در نظر گرفته شده است. برای شستشوی دستی یا برای شستشو در ماشین های لباسشویی از نوع فعال کننده و پودرهایی برای شستشو در ماشین های اتوماتیک تقسیم کرد این هدف از پودر باید روی بسته بندی آن مشخص شود.

ماشین های لباسشویی از نوع اکتیواتور که اصلاً در غرب تولید نمی شوند، برای نسل قدیم نه از روی کتاب، بلکه از روی تجربه خودشان آشنا هستند.

اینها ماشین هایی هستند که در آنها فوم جایی برای جریان دارد. این نام لوازم نسبتاً ابتدایی ساخت شوروی است که در آن آب می ریزید و سپس باید خودتان لباس های شسته شده را بچرخانید.

اگر ترکیب پودرهای لباسشویی را برای شستشوی دستی و برای شستشو در ماشین های اتوماتیک مقایسه کنیم، در نگاه اول تفاوتی با یکدیگر ندارند.

یک تفاوت قطعی فقط این است که پودرهای لباسشویی ماشین های اتوماتیک کمتر کف می کنند. واقعیت این است که مقدار زیاد کف نه تنها روند شستشوی وسایل را در ماشین بهبود نمی بخشد بلکه حتی آن را بدتر می کند.

از این گذشته، شستشوی موثر نه تنها به مواد شیمیایی، بلکه به کارهای مکانیکی نیز نیاز دارد که در حین شستشوی دست توسط دست انسان یا رنده مخصوص انجام می شود.

مواد شوینده

در حین شستشو در ماشین، درام آن می چرخد، اشیا بالا می روند از آنجا می افتند و به آب برخورد می کنند این همان چیزی است که راندمان شستشو را بهبود می بخشد.

با این حال اگر کف بیش از حد وجود داشته باشد، لباس‌های شسته شده را در طبقه بالا نگه می‌دارد، انگار روی بالش، چیزها نمی‌افتند و بنابراین بدتر می‌شوند.

بنابراین برای شست و شو در ماشین لباسشویی های اتوماتیک فقط باید از پودرهای لباسشویی مخصوصی استفاده کرد که کمی کف می کنند و با علامت “Automatic” مشخص می شوند.

صاحبان ماشین های درب از جلو باید به ویژه مراقب باشند پس از استفاده از پودر لباسشویی با کف زیاد، خطر پاک کردن کف را برای مدت طولانی در معرض خطر قرار می دهند که از تمام شکاف های دستگاه خارج می شود، که علاوه بر این، می تواند منجر به اتصال کوتاه شود.

تفاوت دیگر پودرهای لباسشویی برای مصارف مختلف این است که در برخی از پودرهای لباسشویی برای شستشوی دستی و شستن لباس کودکان صابون وجود دارد.

اعتقاد بر این است که شوینده های لباسشویی مبتنی بر تراشه های صابون برای دست های زنان ملایم تر هستند و در نوزادان آلرژی ایجاد نمی کنند.

علاوه بر پودرهای شوینده لباسشویی مواد شوینده مایع نیز در فروش وجود دارد آنها نسبت به پارچه نرم تر در نظر گرفته می شوند اما برای شستشو در ماشین های لباسشویی که در بازار ما فروخته می شوند مناسب نیستند. بنابراین، آنها باید فقط برای شستشوی دستی پارچه های ظریف استفاده شوند.

اگر پودر لباسشویی حاوی فسفات است، توصیه نمی شود که آب را بیشتر نرم کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.