پیرزنی که از گلاب 12 عیار به جای روغن در پخت غذا استفاده می کند

جدای از رایحه خواب آور، زمانی که گلاب 12 عیار روی پوست استفاده می شود، فواید بی شماری در القای درخشندگی دارد گلاب به طور موضعی pH پوست را متعادل می کند، پوست خشک را هیدراته می کند، به ضد عفونی کننده کمک می کند و با آسیب های ناشی از افزایش سن و آفتاب مبارزه می کند.

قرار گرفتن در معرض،” ناتاشا سندی، MD توضیح می دهد همانطور که گفتم، کاملا در هیئت مدیره.

اما هفته‌ی دیگر، یک میکاپ آرتیست مشهور در خفا به من گفت که او و همه دوستانش در لس آنجلس قسم می‌خورند که گلاب بنوشند او به من گفت: “ما آن را با اسموتی هایمان مخلوط می کنیم” فوراً منقلب شدم.

بنابراین، مغز سه متخصص مراقبت از پوست را انتخاب کردم که تأیید کردند گلاب یکی از قدیمی‌ترین خوراکی‌های زیبایی بشر است این محصول که از روغن مقطر گل رز تهیه می شود، هزاران سال است که توسط گالن مصرف می شود.

گلاب

سندی توضیح می دهد: از نظر تغذیه ای، گلاب حاوی ویتامین های A، B، C و E و همچنین فلاونوئیدها و سایر آنتی اکسیدان ها است و اگرچه مطالعات کمی وجود دارد که اثبات قطعی فواید گلاب را به عنوان یک نوشیدنی زیبایی نشان دهد، مردم در طول تاریخ برای کمک به استرس، هضم، خلق و خو، و التهاب و همچنین پوست زیبا به آن وابسته بوده اند.

سندی می افزاید: نوشیدن گلاب ناچیز است، ممکن است نوشیدن آن ضرری نداشته باشد تا زمانی که شواهدی برای حمایت از نظریه های فعلی گلاب ایجاد شود.

بنابراین در حال حاضر، از پایین به بالا به پیمایش ادامه دهید تا درباره مزایا و آداب و رسوم جذاب نوشیدن گلاب بیشتر بدانید، مستقیماً از سندی، پزشک متخصص طب طبیعی گابریل فرانسیس، ND، و چهره شناس مشهور ایلدی پکار.

گلاب مدتی است که در رایحه درمانی استفاده می شود و همچنین می توان آن را روی پارچه مالید و روی پیشانی قرار داد تا اثرات مشابهی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.