کارتن پستی ارزان که با تغییر دما رنگش عوض می شود

در حقیقت کارتن پستی ارزان را انتخاب کنید که حداکثر محافظت را از محصولات شما ارائه می دهند و به حفظ ارزش محصولات شما از نقطه تولید تا زمانی که به مقصد نهایی منتقل می شوند، کمک می کنند.

هم برای مشتری و هم برای ارائه دهنده خدمات یا فروشنده مفید است. ارائه محصولات یا اسناد ایمن نام تجاری شما را قابل اعتماد و همچنین قابل اعتماد می کند.

سبک وزن: بارزترین مزیت استفاده از کارتن های پستی مقوایی وزن سبک آنهاست. آنها سنگین نیستند و می توان آنها را بدون نیروی بیشتر برای بالا بردن جعبه حمل کرد.

صندوق های پستی کریستال میلینگ وزن سبکی دارند و به راحتی در دست قرار می گیرند. فرآیند تخلیه آسان می شود، کارکنان به راحتی می توانند کامیون را با محصولات تخلیه کنند.

مانند فرآیند تخلیه، فرآیند بارگیری نیز برای بارگیرها کم زحمت می شود، چه صندوق های پستی بزرگ و چه صندوق های پستی شراب.

چاپ آسان: کارتن های پستی ظرفیت چاپ را دارند و گرافیک نیز کاملاً واضح و بصری روی آن‌ها دیده می‌شود.

داشتن ظرفیت چاپ خوب، آن را جذاب جلوه می دهد و باعث می شود که برچسب آدرس، چاپ آرم و چاپ پیام بر روی مواد مقوا راحت و موثر باشد. توانایی چاپ آن به یک استراتژی بازاریابی و تبلیغاتی خوب برای برندها تبدیل می شود.

مطابق با نیاز خود سفارشی کنید: کارتن های پستی مقوایی و جعبه‌های پستی شراب را به راحتی می‌توان بر اساس خواسته‌های محصولی که می‌خواهید در آنها قرار دهید سفارشی کرد.

در حالت ایده آل، کارتن پستی قهوه ای و سفید را پیدا خواهید کرد، اما می توان آن را به رنگ های مختلف مطابق با نیاز مشتری رنگ کرد.

بسته به نیاز، کارتن ها را می توان در اشکال و اندازه های مختلف سفارشی کرد. جعبه ها را می توان به اندازه کافی با چسب مهر و موم کرد و نیازی به وسایل یا تلاش اضافی برای مهر و موم کردن یا بسته بندی اقلام ذخیره شده ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.