کتری قوری شیشه ای برقی ساخته شده با روکش طلا همه را شگفت زده کرد

همانطور که می دانید کتری قوری شیشه ای برقی برای هر کسی که به دنبال جوشاندن سریع آب است چه برای چای یا چه ماکارونی سریعتر یک وسیله ضروری است.

در مقایسه با کتری های اجاق گاز، آنها اغلب سریع تر، کم صداتر هستند و ویژگی های خاموش شدن خودکار را ارائه می دهند تا بتوانید هنگام صبح هنگام آماده شدن بدون خطر از آنجا دور شوید.

راحت ترین چیز در مورد کتری های برقی این است که با ویژگی گرم نگه داشتن، آب را برای مدت طولانی تری نسبت به یک کتری استاندارد گرم نگه می دارند.

در آزمایشگاه لوازم آشپزخانه و نوآوری موسسه Good Housekeeping، ما بهترین کتری های چای برقی موجود در بازار را پیدا کردیم.

هنگام آزمایش مدت زمان جوشیدن کتری ها، تنظیمات انواع مختلف چای و قهوه، درجه حرارت، اندازه و موارد دیگر را اندازه می گیریم.

کتری

ما می دانیم که همه به دنبال چیز متفاوتی هستند بنابراین انتخاب های ما در آشپزخانه های خودمان آزمایش شده و مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین مواردی که به خوبی با ویژگی های منحصر به فردی که آنها را از دیگران متمایز می کند بررسی شده اند.

چای‌خورهای جدی می‌دانند که انواع مختلف چای در دماهای مختلف تند می‌شوند و مردم Cuisinart این را می‌دانند CPK-17 آنها به شما امکان می‌دهد از بین شش تنظیم دمای از پیش برنامه‌ریزی‌شده که با گزینه‌های چای و قهوه توصیه‌شده برچسب‌گذاری شده‌اند، انتخاب کنید.

تنظیمات آن به راحتی با یک دست فشار داده می شود و کار می کند در حالی که خود کتری با یک دسته ضخیم و ارگونومیک به راحتی ریخته می شود.

همچنین برداشتن آن از پایه برای ریختن، و همچنین جایگزینی برای تنظیم گرم نگه داشتن (تا 30 دقیقه) و نگهداری آسان است. در آزمایشات آزمایشگاهی خود از پنجره مشاهده آسان خوان لذت بردیم که به شما امکان می دهد بدون باز کردن درب، میزان آب در کتری را ببینید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.