کلاسور طراحی که باعث اخراج دانشجویی از دانشگاه شد

پوشه های اصلی و کلاسور طراحی انتخاب معمولی هستند. آنها تقریباً برای هر سیستم بایگانی در 9.5 اینچ استاندارد مناسب هستند.

پوشه‌های فایل آویزان گزینه کوچک‌تر شما هستند اما این به این دلیل است که فضا را فدا می‌کنند تا مجهز به قلاب برای آویزان کردن داخل کشوهای شما باشند.

انتخاب سبک برگه: هنگامی که نوع پوشه فایل مورد نظر خود را مشخص کردید، باید سبک برگه پوشه خود را انتخاب کنید.

در حالی که گزینه های زیادی وجود دارد سه موقعیت زبانه وجود دارد که رایج ترین آنها هستند: مستقیم، برش راست یا قابل تغییر.

برگه های مستقیم برای طبقه بندی ها و عنوان های طولانی تر مناسب هستند. برای مقاصد حروف الفبا و ذخیره سوابق به برگه های برش سمت راست دسترسی پیدا کنید.

در نهایت از زبانه های قابل تغییر برای چند منظوره استفاده کنید. زبانه های قابل تغییر جدیدترین در بازار هستند و دارای تب هایی هستند که می توانند در هر موقعیتی که می خواهید ظاهر شوند.

کلاسور

تفاوت بین مواد پوشه: در صورتی که سبک تایپ و برگه خارج از راه باشد، در نهایت می توانید مواد پوشه را تعیین کنید. شما می توانید از بین تخته های رنگی، مانیلی، کرافت، پلاستیکی یا پرس انتخاب کنید.

به طور سنتی اکثر کاربران رنگی، مانیلی یا کرافت را انتخاب می کنند. با این حال، اگر دفتر شما نیاز دارد که پوشه‌های شما مقاوم در برابر آب یا سنگین‌تر باشند پوشه‌های فایل پلاستیکی و تخته پرس انتخاب بهتری هستند.

پوشه فایل (یا به سادگی پوشه) نوعی پوشه است که اوراق و پول را برای سازماندهی و محافظت در کنار هم نگه می دارد.

پوشه های فایل معمولاً از یک ورق کاغذ سنگین یا مواد نازک، اما سفت دیگر تشکیل شده است که از وسط تا می شود و برای نگهداری اسناد کاغذی استفاده می شود.

فایل‌ها همچنین ممکن است حاوی چیزهای دیگری مانند مجلات، محفظه در سی‌دی‌های موسیقی و غیره باشند که اغلب برای هیچ‌گونه استفاده رسمی استفاده نمی‌شوند بلکه به‌عنوان ذخیره‌سازی معمولی در خانه استفاده می‌شوند.

آنها اغلب به همراه یک کابینت بایگانی برای ذخیره سازی استفاده می شوند. پوشه های فایل را می توان به راحتی از فروشگاه های لوازم اداری خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.