کمربند چرم گاومیش که افزایش قند خون در بدن را هشدار می دهد

کلمه “سنتتیک” نشان می دهد که کمربند چرم گاومیش از چرم ساخته نشده اند، بلکه از مواد ساخته شده ای ساخته شده اند که شبیه چرم است.

این پارچه که به‌عنوان «چرم مصنوعی» و «چرم وگان» نیز نامیده می‌شود، معمولاً برای فریب خریدار به این منظور نیست که فکر کند چرم است، بلکه ظاهری بصری از چرم ایجاد می‌کند.

کمربندهای چرم مصنوعی بسیار ارزان‌تر هستند اما دوام کمتری نسبت به چرم طبیعی دارند. این نمایی از کمربندها و روسری های مختلف است که در یک مغازه به نمایش گذاشته شده است.

چرم اغلب برای تغییر روکش آن پردازش و پردازش می شود – تعداد کمی از کمربندهای چرمی از چرم طبیعی و دانه کامل ساخته می شوند.

اکثر کمربندهایی که با روکش چرمی ساخته می شوند، غیررسمی هستند و به عنوان لوازم جانبی فوکوس استفاده می شوند.

کمربندهای چرمی ابزاردار یا برجسته: ابزار، مهر زدن یا برجسته کردن به این معنی است که چرم با طرحی مهر شده است و اغلب برای برجسته کردن الگو، رنگ آمیزی شده است.

این کار ظریف معمولاً با دست انجام می شود و در نتیجه کمربندهایی ساخته می شوند که آثار هنری منحصر به فردی هستند.

کمربند

یک کمربند ابزاردار به هر لباسی یک حس بوهمیایی و هنری می بخشد. این یک قطعه چرم حکاکی شده قدیمی است که با پرچ احاطه شده است.

کمربندهای چرمی دوخته شده یا دوزی: برخی از کمربندها با دوخت (بیشتر برای کمربندهای مردانه) یا گلدوزی (برای کمربندهای زنانه) تزئین شده اند.

کمربندهای گلدوزی شده اغلب دارای الگوهای زیبایی هستند که گاهی اوقات با دست روی آنها دوخته می شود و ممکن است طرح های محلی یا قومی را به عنوان موضوع داشته باشند.

کمربندهای دوخت بالا: کمربندهای معمولی اغلب دارای روکش های تزئینی هستند که با دوخت بالا ایجاد می شود. دوخت ممکن است یک الگو یا لبه کمربند را به رنگی منظم و متضاد ایجاد کند. کمربندهای قهوه ای با دوخت سفید محبوب هستند زیرا دوخت به یک کمربند ساده توجه می کند.

کمربندهای چرمی فلزی: چرم متالیک با محصولی ساخته شده است که آن را مانند فلز، براق و انعکاسی می کند. اینها معمولاً کمربندهای مد روز برای خانم ها هستند. این یک کمربند چرمی طلایی روشن روی سطح سفید است.

کمربندهای چرمی ثبت شده: چرم لاکی با روکش براق مشخص خود، در ابتدا با استفاده از براق روغن بذر کتان ساخته شد. امروزه بیشتر چرم های لاکی با پوشش پلاستیکی روی چرم به پایان رسیده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.