درب ضد سرقت ارزان اهواز که دارای سیستم گرمایشی می باشد

وظیفه اصلی درب ضد سرقت ارزان اهواز جلوگیری از سرقت و به دنبال آن نقش تزئینی و زیباسازی است. بنابراین هنگام انتخاب و خرید به یاد داشته باشید که روی عملکرد ضد سرقت و کیفیت درب تمرکز کنید.

درب های امنیتی ریشانگ نحوه انتخاب درب های امنیتی را از روی تجربه به شما آموزش می دهند:

قفل محکم است: درب های ضد سرقت واجد شرایط عموماً از قفل های سه حالته یا قفل های پنج حالته استفاده می کنند. نه تنها قفل درب قفل است بلکه میله های متقاطع بالا و پایین را نیز می توان وارد و قفل کرد تا درب را ثابت کند.

اکثر درها همچنین دارای یک مهر و موم لاستیکی هستند که در چارچوب درب تعبیه شده است، بنابراین هنگام بسته شدن درب هیچ صدای خشن فلزی وجود ندارد.

کیفیت فرآیند: باید توجه ویژه ای به بررسی اینکه آیا عیوب جوش وجود دارد، مانند جوش باز، عدم وجود جوش، جوش از دست رفته و غیره وجود دارد.

بررسی کنید که آیا تناسب بین ورقه در و چارچوب در محکم است یا خیر، آیا شکاف یکنواخت است، آیا دهانه منعطف است آیا تمام اتصالات متراکم هستند، آیا پوشش رنگ یکنواخت، محکم و صاف است و غیره.

درب

گواهی واجد شرایط: درب ضد سرقت واقعی باید توسط آژانس تست قانونی مطابق استاندارد تست شده و دارای صلاحیت باشد و دارای مجوز تولید محصول پیشگیری از فناوری ایمنی صادر شده توسط اداره پیشگیری از فناوری ایمنی اداره امنیت عمومی استان (دفتر) محل تولید کننده باشد. واقع شده.

سطح امنیت: طبق استانداردهای مربوطه، سطح امنیتی درب های ضد سرقت را می توان به سطح A، B و C تقسیم کرد که در این میان، عملکرد ضد سرقت درجه C بالاترین، سطح B در رتبه دوم قرار دارد و درجه A پایین ترین است اکثر درب های ضد سرقتی که در بازار مصالح ساختمانی می بینیم درب های ضد سرقت سطح A هستند درب به طور کلی برای مصارف عمومی خانگی مناسب است.

چه نوع درب ضد سرقتی مطابق با استاندارد سطح A است؟ درب های ضد سرقت تمام استیل، جانبی و کاملاً محصور، تحت همکاری دوجانبه ابزارهای دستی مکانیکی معمولی و ابزارهای الکتریکی قابل حمل، زمان خالص ضعیف ترین حلقه آن برای مقاومت در برابر باز شدن غیرعادی بیشتر یا مساوی 15 دقیقه است. یا نمی توان سوراخ A به وسعت 615 سانتی متر مربع را که به بدنه در نفوذ می کند، برش داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.